Pica bitkoinams

dvejetainių parinkčių demonstracinė sąskaita 24 parinktyje

Ši data žymi vieno pirmųjų tuomet dar menkai žinomos kriptovaliutos naudotojo JAV programuotojo Laszlo Hanyeczo aisiais paskelbtą iššūkį. Kadangi tuomet bitkoinui nesisekė virsti kažkuo daugiau nei vien įdomia koncepcija, vyras internete viešai pasiūlė sumokėti 10 tūkst. Vyras šių picų sulaukė, ir tai buvo bene pirmas atvejis, kai už bitkoinus buvo įsigyti realūs daiktai.

kaip padaryti vieną bitkoiną per vieną dieną

Nors tuo metu bitkoinai buvo beveik beverčiai, šiandien šio sandorio vertė būtų daugiau nei 80 mln. JAV dolerių.

alan tendencijų linijos

Žinoma, nei pats vyriškis, nei kriptobendruomenė nesitikėjo, kad pirmoji kriptovaliuta taps tokia populiari taip greitai, todėl išmėginti, ar juo galima atsiskaityti, L.

Hanyeczui atrodė natūralu.

kaip policininkai uždirba pinigus

Pica bitkoinams po trejų metų vienai monetai pasiekus triženklę vertę, ji pradėjo virsti savotišku būdu investuoti ir greitai praturtėti, nors sparčiai kilusi ji ne kartą taip pat sparčiai degino kriptoinvestuotojų uždarbį. Hanyeczas teigė dėl savo poelgio nesigailintis.

likvidžiausi variantai

Dar daugiau, nors iš šios dienos perspektyvų toks sandoris ir atrodo keistas, daug kriptobendruomenės narių sutinka, kad toks programuotojo poelgis padėjo pralaužti ledus įtvirtinant bitkoiną kaip atsiskaitymo priemonę ir be šių dviejų picų valiuta nebūtų tokia populiari.

Rodyti komentarus.

Įdomūs apžvalgos