Naudoti parinktį

naudoti parinktį
Greito nepastovumo diagrama Redagavimo parinktys Pažymėkite vieną ar daugiau toliau nurodytų parinkčių. Kaip parinkti ir tinkamai naudoti?

Naudojant šią diegimo iš naujo parinktį panaikinami ir atkuriami visi disko skaidiniai. Panaikinama Panaikinama Labai žemas Ši parinktis grąžins jūsų įrenginio būseną, panašią į buvusią pirmą kartą įjungus įrenginį, bus pašalinti asmeniniai failai ir programos, kuriuos galėjote įdiegti, atsižvelgiant į tai, kurias parinktis pasirenkate.

How Fast!? AIM Technologies Solo 2 lap timer for the A3 track car!

Įrenginio nustatymo iš naujo parinktis yra ne tokia veiksminga kaip švaraus diegimo parinktis, nors ji reikalauja turėti pakankamai vietos diske. Šiai parinkčiai reikia naudoti išorinį saugojimo įrenginį, pvz.

Prieš pradėdami

Prieš pradėdami įsitikinkite, kad turite toliau išvardytus dalykus. Interneto ryšys Išorinis saugojimo įrenginys, pvz. Įsitikinkite, kad sukūrėte visų įrenginyje esančių failų, kuriuos norite išsaugoti, atsarginę kopiją išoriniame saugojimo įrenginyje, pvz.

yra realus uždarbis internete

Viskas iš šio disko bus panaikinta, kad būtų galima atsisiųsti, todėl prieš tęsdami įsitikinkite, ar jis tuščias. Toliau nurodyta, kaip tai padaryti. Kai atsisiuntimas bus baigtas, darbalaukyje atidarykite įrankį, tada pasirinkite Taip paklausti, ar norite leisti programai atlikti pakeitimus jūsų įrenginyje.

Pasirinkite kalbą, leidimą ir architektūrą 64 bitų arba 32 bitųtada pasirinkite Pirmyn.

premija atidarant opcionų sąskaitą

Vykdydami nurodymus sukurkite diegimo laikmeną, tada pasirinkite Baigti. Atidarykite failų naršyklę ir pasirinkite diską, kuriame yra diegimo laikmena. Iš disko šakninio katalogo dukart spustelėkite setup.

Mažiau Pastaba: Norėtume jums kuo greičiau pateikti naujausią žinyno turinį jūsų kalba. Šis puslapis išverstas automatiškai, todėl gali būti gramatikos klaidų ar netikslumų.

Pasirinkite Keisti, jei norite pasilikti naudoti parinktį. Pasirinkite vieną iš parinkčių ir pasirinkite Pirmyn: Išsaugoti asmeninius failus ir programas — bus išsaugoti asmeniniai duomenys, programos ir parametrai. Išsaugoti tik asmeninius failus — bus išsaugoti asmeniniai duomenys ir parametrai, tačiau visos jūsų programos bus pašalintos.

Dokumentų skirtumų palyginimas naudojant teisinio dokumento skirtumų parinktį - Word

Nieko neišsaugoti — bus pašalinti visi asmeniniai duomenys, parametrai ir programos. Pirmiausia sukurkite atsargines failų kopijas, jei pasirenkate parinktį Nieko neišsaugoti. Jūsų kompiuteris diegimo metu gali būti keletą kartų paleistas iš naujo. Įspėjimas Švarus diegimas yra išplėstinė parinktis, padedanti pradėti įrenginį naudoti iš naujo.

Rekomenduojame atlikti šiuos toliau nurodytus veiksmus tik jei esate įsitikinę, norite atlikti šiuos pakeitimus. Norėdami daugiau pagalbos, susisiekite su palaikymo tarnyba.

vertinimas profesijų, kuriose galite užsidirbti pinigų internete

Bus pašalinti visi jūsų asmeniniai failai, jūsų įdiegtos programėlės ir tvarkyklės, kompiuterio gamintojo programėlės ir tinkinimai bei jūsų dalyje Parametrai atlikti pakeitimai.

Ši parinktis reikalauja naudoti išorinį saugojimo įrenginį, pvz. Šio tipo švarus diegimas panaikina ir iš naujo atkuria sistemos skaidinius.

Dėkojame už jūsų atsiliepimus!

Jis panaikins visus asmeninius failus iš jūsų įrenginio ir skaidinį iš standžiojo disko, kuris šiuo metu yra naudojamas atkūrimo diskui. Kai atsisiuntimas bus baigtas, darbalaukyje atidarykite įrankį, tada pasirinkite Taip paklausti, ar norite leisti įrankiui atlikti pakeitimus jūsų įrenginyje.

Pasirinkite kalbą, leidimą ir architektūrą naudoti parinktį bitų arba 32 bitų. Dalyje Išplėstinė paleistis pasirinkite Paleisti iš naujo dabar. Pasirinkite Naudoti įrenginį, tada pasirinkite įrenginį, atitinkantį jūsų naudojamą išorinį saugojimo įrenginį.

kriptovaliutos pajamos

Pasirinkite Diegti dabar, tada pažymėkite laukelį Sutinku. Dabar įrenginyje bus parodytas diskų ir skaidinių sąrašas. Atlikite 5 veiksmą su kiekvienu sąraše pateikiamu disku, išskyrus tą, kuriame nurodyta Nepriskirta disko vieta.

Iš naujo įdiekite „Windows 10“

Kai baigsite, turėtų likti tik 0 diskas Nepriskirta disko vieta. Pasirinkite Pirmyn. Baigus diegti įrenginys bus paleistas iš naujo. Tokiu atveju jis gali bandyti iš naujo paleisti iš išorinį saugojimo įrenginį.

Vietos diske tikrinimas

Jūsų naudoti parinktį bus paleistas iš naujo. Kai bus baigta diegti ir jūsų įrenginys bus paleistas iš naujo, pasirinkite norimas įrenginyje naudoti nuostatas ir parametrus. Need more help?

Dvipusį spausdinimą galite nustatyti ir skirtuko Greitoji sąranka Quick Setup dalyje Papildomos funkcijos Additional Features.

Įdomūs apžvalgos