Įdėti pirkėjas. 7 Patarimai kaip parduoti automobilį | poliglote.lt

įdėti pirkėjas

Mūsų Gaming Setup'ai!! (1k Prenumeratorių Special)

Pirkėjas vartotojas turi teisę, nenurodęs priežasties, atsisakyti prekės pirkimo ir pardavimo sutarties, pranešęs apie tai pardavėjui raštu per 14 dienų nuo prekės pristatymo, šiomis sąlygomis: 1. Pardavėjui gavus pranešimą apie atsisakymą pirkimo ir pardavimo sutarties, prekė grąžinama Pirkėjo sąskaita t.

localbitcoins html id augur

Pirkėjas privalo padengti prekės grąžinimo išlaidas per 14 dienų nuo pranešimo gavimo. Pardavėjui gavus įdėti pirkėjas prekę ir įvertinus jos kokybę, per 14 dienų nuo raštiško pranešimo apie atsisakymą pirkimo ir pardavimo sutarties gavimo grąžinama prekės kaina, bet ne prekės pristatymo išlaidos.

Spausdinti Rekomendacija: norint karantino metu parduoti automobilį, reikia imtis visų saugumo priemonių. Elijaus Kniežausko nuotr. Karantino metu valdžia įvedė nemažai apribojimų, tačiau jokio draudimo parduoti asmeninį automobilį nebuvo. Tai padaryti sumanęs kaunietis pasigedo rekomendacijų.

Grąžinant būtina pateikti PVM sąskaitą faktūrą, kurią pirkėjas įdėti pirkėjas kartu su siunta, arba kitą prekės pirkimą bei  pardavimą iš Pardavėjo patvirtinantį dokumentą.

Jei prekė nesukomplektuota, pardavėjas nepriima grąžinamos prekės.

papildomas susitarimo variantas

Kai pirkėjo netenkina prekės forma, dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas, kokybiškos elektros prekės nekeičiamos ir negrąžinamos. Jei pristatyta prekė neatitinka kokybės reikalavimų, pirkėjas privalo kreiptis į VS-Sport pardavimų skyrių  kontaktus galite rasti čia arba, atsižvelgiant į atvejį, į prekės gamintojo įgaliotąjį servisą garantinės priežiūros servisų kontaktus rasite čia.

Automobilio būklės bei kainos nustatymas Visi mes žinome didžiuosius Lietuvos portalus, tokius kaip autoplius.

Garantinės priežiūros klausimais pirkėjas taip pat gali kreiptis el. Pardavėjo teikiama kokybės garantija neapriboja ir nevaržo pirkėjo vartotojo teisių, kurias įsigijus netinkamos kokybės prekę ar paslaugąjiems nustato teisės aktai.

greitas dvejetainis variantas

Garatines sąlygas galite rasti čia Į kitus Jūsų klausimus mes mielai atsakysime el. Formą atsisiųsti galite:  prekių grąžinimo forma.

Įdomūs apžvalgos