Caricyno prekyba

  • Upių uostas.
  • Kaip užsidirbti pinigų Kanadoje
  • Клюквенный сок и капелька водки.
  • Kur uždirbti pinigus neįgaliam asmeniui
  • Она проследила за его взглядом, прикованным к синеватой сыпи.
  • У Хейла не было мотивов для вторжения в ее компьютер.
  • Išprotėjęs milicininkas surengė skerdynes | poliglote.lt

Spausdinti Maskvoje — nepaaiškinamų žudynių drama. Maskvos Caricyno rajono milicijos viršininkas naktį į pirmadienį nušovė tris ir sužeidė dar mažiausiai šešis žmones. Teigiama, kad pirma milicijos majoro auka tapo jo paties vairuotojas. Nušovęs mašinoje buvusį vyrą, Denisas Jevsiukovas nuėjo į parduotuvę ir pradėjo šaudyti į ten buvusius žmones.

Global Lithuanian Net:     san-taka station: Tamsiųjų purvynų jėgos arba kodėl Caricyne daug bildukų Sako, kad Maskvą persekioja nelaimės ir keisti reiškiniai Kai kuriuose namuose, ypač tuose, kuriuose gyvena ir paaugliai, girdėjo keistus garsus, perdeginėjo elektros lemputės, savaime dužo indai, skilinėjo veidrodžiai, plyšo tapetai, įvykdavo savaiminių užsidegimų. Tarsi name būtų apsigyvenęs linksmas pokštininkas.

Šešiems žmonėms padarytos įvairaus sunkumo šautinės žaizdos. Šaudęs asmuo sulaikytas", — sakė prokuratūros atstovas Vladimiras Markinas. Buvo pradėtas šio Caricyno prekyba tyrimas.

Caricyno prekyba

Tačiau apie nusikaltėlio motyvus kol kas nežinoma. Įtariama, kad jis galėjo būti nesveiko proto.

Šiaulio nuotr. Kaip praneša "Interfax" korespondentas, tai sakoma teismo nuosprendyje, paskelbtame penktadienį. Maskvos miesto teismas pripažino D. Jevsiukovą kaltu dėl visų inkriminuojamų nusikaltimų padarymo.

Žudiko psichinė būklė bus nustatyta maždaug per mėnesį. Tyrėjai taip pat aiškinasi, ar šis incidentas nėra susijęs su kelių Caricyno prekyba Caricyno rajono pareigūnų atsistatydinimu.

Sužeidė ir nusišovė Dar vienas panašaus pobūdžio incidentas sekmadienį įvyko JAV Hamptono universitete.

Caricyno prekyba

Buvęs šio universiteto studentas įsibrovė į bendrabutį, kuriame anksčiau gyveno, ir pradėjo šaudyti. Jis pašovė picų išvežiotoją ir bendrabučio budėtoją, o vėliau nukreipė ginklą į save.

Per incidentą niekas nežuvo. Pareigūnai nenurodė, kokie galėjo būti išpuolio motyvai.

Caricyno prekyba

Hamptono universiteto rektorius Williamas R. Harvey, kuris į įvykio vietą atskubėjo praėjus vos 15 minučių po to, kai įvyko susišaudymas, spaudos konferencijoje sakė, kad susišaudymas studentų miestelyje galėjo baigtis daug blogiau.

Caricyno prekyba

Budėtojas, kuriam dvi kulkos sužalojo rankas, o trečioji pervėrė koją, jau paleistas iš ligoninės. Kitų dviejų sužeistųjų, tarp jų ir įtariamo užpuoliko, būklė buvo stabili.

Caricyno prekyba

Įdomūs apžvalgos