Vadybos galimybės. Tarptautinės galimybės darbuotojams

vadybos galimybės

Kultūros ir laisvalaikio vadyba Karjeros galimybės Absolventai gali dirbti kultūros centruose, laisvalaikio ir bendruomenių salėse, meniniuose susivienijimuose, koncertinėse organizacijose, teatruose, radijo ir televizijos studijose, agentūrose, kitose kultūros įstaigose, kurti savo verslą.

vadybos galimybės

Privalumas: atitikimas darbo rinkos poreikiams Studijų programoje dirba specialistai — turintys patirtį kultūros ir laisvalaikio versle. Taip pat studijų procese taikomi inovatyvūs studijų metodai, o studijų programa atitinka rinkos poreikius, yra orientuota į probleminį mokymą, sisteminio požiūrio studentui formavimą, socialiai atsakingą ir etišką verslą.

vadybos galimybės

Privalumas: patirtis užsienyje Studentai gali vykti vadybos galimybės studijoms ar praktikai į Daniją arba Portugaliją. Studijų tęstinumas Absolventai studijas gali tęsti Lietuvos ir užsienio aukštosiose mokyklose, siekti magistro laipsnio.

Nuo m. Šios specializacijos studentai mokosi analitiškai vertinti ir analizuoti verslo atvejus, suprasti verslo kūrimo ir tarptautinės plėtros procesus, kurti verslo ir rinkodaros strategijas, rengti jas pagrindžiančius projektus ir verslo planus. Studentai įgyja specifinių žinių apie tarptautinių rinkų ir vartotojų poreikių įvairovę ir jų analitinio vertinimo galimybes, analizuodami tarptautinių verslo organizacijų pavyzdžius.

Vieta studijų krypčių reitinge — metų kolegijų studijų krypčių reitinge užimama 2 vieta. Bazinė informacija Studijų krypties grupė: Verslo ir viešoji vadyba Studijų kryptis: Vadyba Studijų forma: nuolatinė 3 metaiištęstinė 4,5 metų Kalbos, kuriomis dėstoma: lietuvių Kvalifikacinis laipsnis: Verslo vadybos profesinis bakalauras Kultūrinės veiklos organizavimas apima kultūrinių veiklų planavimą, valdymą ir realizavimą.

vadybos galimybės

Įdomūs apžvalgos