Pasirinkimo platformos

Kurią elektroninių parduotuvių kūrimo platformą pasirinkti? - DAISORAS

El. komercijos platformos pasirinkimas

Kurią elektroninių parduotuvių kūrimo platformą pasirinkti? Vis didėjant elektroninių parduotuvių paklausai, didėja ir elektroninių parduotuvių platformų pasiūla, kurių pagalba galite sukurti elektroninę parduotuvę.

Kiek mažiau populiaresni: shopify ir mažiausiai dėmesio sulaukia OpenCart sistema. Prancūzija: 1. Shopify balų2. PrestaShop 50 balų3.

Atrodo, jos visos siūlo tą pačią paslaugą, tačiau suteikia skirtingas funkcijas ir galimybes. Magento, WooCommerce, Prestashop, Opencart, Shopify — tai pačios populiariusios atviro kodo elektroninių parduotuvių sistemos.

Elektroninių parduotuvių kūrimas: kokią platformą pasirinkti? Scenoje užvirė tikra kova tarp pasirinkimo platformos populiarių el. Geriausias teisėjas šioje diskusijoje buvo klientas, t.

Kitaip tariant, jos yra prieinamos kiekvienam interneto vartotojui. Jos sukuria galimybę nemokamai naudotis elektroninės parduotuvės funkcijomis. Tačiau, kaip nuspręsti kuri elektroninės parduotuvės platforma yra tinkamiausia būtent Jūsų verslui? Elektroninė parduotuvė bus skirta dideliam ar mažas verslui?

„MetaTrader“ – labiausiai pasaulyje naudojamos prekybos platformos

Visų pirma, kiekvienas norintis susikurti elektroninę parduotvę turi apsispręsti, ko iš šios parduotuvės tikisi. Svarbu atkreipti dėmesį į valdomo verslo mąstą, darbuotojų skaičių ir jų galimybes. Jeigu įmonė valdo didelio mąsto verslą, turi savo darbuotojus, dizainerius bei mato aiškią viziją, kaip turi atrodyti elektroninės parduotuvės svetainė, tinkamiausias variantas gali būti Magento elektroninės prekybos platforma. Šis atviras kodas naudoja labai patogų pirkinių krepšelį, kuriame gali tilpti labai daug prekių.

Prekyba pasirinkimo sandoriais | pradedančiųjų prekiautojų vadovas

Be to, siūlo įvairias funkcijas, kaip prižiūrėti ir tvarkyti jį. Tačiau, svarbu atkreipti dėmesį į tai, jog Magento elektroninės prekybos platformą nuolatos turi prižiūrėti darbuotojas, pasirinkimo platformos darytų prekių rūšiavimą. Tuo tarpu, Prestashop elektroninės parduotuvės platforma yra labai efektyvi mažesniems, daug  darbuotojų neturintiems verslams.

uždirbkite greitai neinvestuodami uždarbis oficialiai nuotoliniu būdu

Jos pagrindinės funkcijos, tokios kaip, pirkinių krepšelis, prekių katalogai yra pritaikytos veikti be nuolatinės priežiūros. Kiek laiko ir lėšų galite skirti dizainui?

Taras drewniany na gruncie i słupach budowa krok po kroku

Dar vienas kriterijus, kuris padės apsispręsti, kuri elektroninės parduotuvės sistema yra tinkamiausia — kokio dizaino parduotuvės norite.

Laiko ir daug lėšų dizainui negalintiems išleisti verslininkams Shopify ir WooComerce siūlo daugybę puslapio stiliaus temų. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, jog WooCommerce yra WordPress  įskiepis, dėl to šioje sistemoje galite naudoti visus WordPresso siūlomus dizainus.

Siūlomi stiliai yra paprasti bei aiškūs kiekvienam klientui. Be to, ši elektroninės parduotuvės platforma, kaip ir Magento, yra pritaikyta įvairiems įrenginiams.

Kaip veikia prekyba pasirinkimo sandoriais?

Svarbu pastebėti, jog siūlomos temos sistemose yra atnaujinamos. Kitaip tariant, nusipirkus temą iš siūlomų sąrašo ir ją perprogramavus pagal savo poreikius, programai atnaujinus temą, gali dingti visi sukurti pakeitimai.

bitkoino uždarbis kas valandą pasirinkimo pajamos iš naujienų

Kokios funkcijos elektroninėje parduotuvėje Jums yra svarbiausios? Funkcijų kiekis — tai dar vienas kriterijus, kuris atskleidžia visų elektroninių parduotuvių parduotuvių skirtumus.

Pasirinkimo platformos pati patogiausia ir geriausiai paruošta naudojimui atviro kodo sistema yra Shopify, kuri nereikalauja papildomų išorinių programavimo resursų. Ji turi visas funkcijas, kurių gali prireikti smulkiam verslui: prekių kortelės, užsakymo CRM, apmokėjimas už paslaugas pavedimu, dienoraštis, integracija į socialinius tinklus ir t.

Tačiau svarbu atkreipti dėmesį į tai, jog šioje platformoje kiekviena funkcija kainuoja papildomai.

Prekybos platformos: algoritmų programavimas ir tobulinimas

WooCommerce ir Pasirinkimo platformos elektroninės prekybos platformos taip pat turi visas pagrindines funkcijas. Be to, jos yra visiškai optimizuotos interneto paieškos sistemoms. OpenCart sistema suteikia daug funkcijų prekių suskirstymui. Čia galima ne tik įkelti labai daug prekių, bet ir suskirstyti prekes pagal kategorijas.

Kokią elektroninės parduotuvės sistemą pasirinkti?

Tuo tarpu, PrestaShop iš kitų elektroninės parduotuvės atvirų kodų išsiskiria prekių paieškos galimybėmis. Šioje platformoje yra labai paprasta ir patogi prekių paieška. Tačiau, prieš nusprendžiat, koks atviras kodas Jums yra tinkamiausias, rekomenduojama pasitarti su specialistais.

darbas namuose be investicijų be interneto užsidirbti pinigų internete wmz

Žmonės, kurie programuoja bei diegia  šias platformas patars jums, kuri sistema geriausiai atitiks Jūsų poreikius.

Įdomūs apžvalgos