Parinkčių emuliatorius.

parinkčių emuliatorius

How to play Oculus Rift games with Google Cardboard - VRidge Revive Tutorial

Autorius: admininfo. Kai mums pavyks atsisiųsti emuliatorių, svarbu atsisiųsti bios, kad kuo geriau juo pasinaudotume, kitaip negalėsime paleisti emuliatoriaus.

parinkčių emuliatorius

Antrame žingsnyje mes galėsime apibrėžti programos diegimo vietą, reikalingą vietą ir laisvą vietą mūsų kompiuteryje. Šiame trečiajame žingsnyje ir viename iš svarbiausių vykdysime emuliatorių ir toliau konfigūruosime jį rankiniu būdu. Yra kelios parinktys, apibrėžiančios, ar mūsų kompiuteris yra tinkamas naudoti.

parinkčių emuliatorius

Jie yra šie: Gs arba Grafika Tai yra žaidimo grafiniai elementai, judesiai, vaizdo sekos, detalės ir žaidimo tekstūros, būtina pasirinkti įskiepį, suderinamą su mūsų kompiuteriu, kad būtų išvengta problemų vykdant vaizdo žaidimą priklausomai nuo žaidimo našumo, žinoma.

PAD Ši parinktis yra valdiklis rūpinantis įskiepis, šiuo atveju emuliatoriuje yra galimybė naudoti vidinį PAD, tai yra įskiepį, kuris sukonfigūruotų klaviatūrą kaip tikrąją minėtos konsolės komandą.

  • ⚙KAIP MĖGDŽIOTI PS2 ŽAIDIMUS SU PCX2 - VADOVĖLIAI
  • Nuo to, kad man tai patiko Koplayer - tai yra galimybė pritaikyti emuliatoriaus valdymą iš klaviatūros arba su pele.

USB Ši parinktis yra koja kojon su PAD įskiepiu, jos tikroji funkcija yra pritaikyti komandą kompiuteriui per USB, kad numatytąją emuliatoriaus komandą pakeistų fizine. Paprastai jis naudojamas prietaisų sujungimui, trumpai tariant, interneto ryšiams tarp skirtingų šio emuliatoriaus vartotojų. Teisingai sukonfigūravę kiekvieną iš šių jungčių, mes spustelėsime kitą mygtuką.

„Android“ emuliatorius „Windows Koplayer“

Jį galima atsisiųsti įvairiomis kalbomis, o kai kurie turi skirtingus sukonfigūruotus papildinius dažniausiai iš kitų emuliatorių vartotojų. Mes galime jo ieškoti tiesiogiai aplanke, kuriame galėjome jį parinkčių emuliatorius ir priimti, tada mes jį pasirinksime ir paspauskite baigti.

parinkčių emuliatorius

Iškart atsidarys du langai, mažas, kuris yra mūsų emuliatorius, ir didelis, kuriame galime pamatyti, ar papildiniai vykdomi teisingai parametrų laukelis.

Reikėtų pažymėti, kad pasirinkus šią parinktį atsispindės neseniai įvykdytų izų istorija, kad galėtume juos pasirinkti, neieškodami jų dar kartą savo kompiuteryje. Galingas konsolių emuliacijos parinkčių emuliatorius įrankis, Pcsx2 įdomus jūsų kompiuteryje.

Įdomūs apžvalgos