Klientai

 • Mokymai tikrai buvo naudingi, ypač daug paruošiamosios medžiagos, sklandus darbas, kaip tik neseniai nusiunčiau UCAS formą studijoms užsienyje, kartu įrašiau ir savo IELTS rezultatą. Didelis ačiū, kad prisidėjot! :)

  Gajus Eidiejus, kūrėjas

 • Galėčiau pateikti tik pačias geriausias rekomendacijas. Sūnaus mokymas laikant anglų egzaminą - jo paties žodžiais tariant - be jūsų pagalbos nesitikėjo gauti nė pusės balų. Suaugusiųjų mokymas - koncentruotas, gerai paruoštas pagal poreikius, tikrai buvo labai geras pagrindas atnaujinant bendravimą anglų kalba darbinėje aplinkoje.

  Auksė Jurkienė

 • Iš pažįstamų gavau "Poliglotės" rekomendacijas ir turiu pastebėti, kad rezultatais buvau labai patenkintas. Man patiko ne tik naudojami metodai, bet ir pasiruošimas kiekvienai pamokai individualiai. Pamokai skirta valanda prabėgdavo nejučiom, nes nebuvo monotonijos. Pamokose pasimokydavome žodžių, pasiklausydavome teksto, pabendraudavom angliškai, žodžiu - gerai leisdavom laiką ir tuo pačiu mokėmės anglų kalbos. Mokytoja puikiai prisitaiko prie mokinio poreikių, specifikos, nereikia sakyti ko norėčiau, ką reiktų patobulinti, viskas vyksta tarsi savaime."Poliglotėje" taip pat galima mokytis ir prancūzų, rusų bei ispanų kalbų, kas labai patogu, jei bendraujate su šių kalbų atstovais. "Poliglotė" visada pasiruošusi padėti. Ateityje būtinai pasinaudosiu "Poliglotės" paslaugomis, nes toks kalbų mokymasis teikia ne tik malonumą, bet ir naudą.

  Visvaldas Kasperavičius, kokybės vadovas

 • Pasirinkau pagal vieno pažįstamo rekomendaciją, kuris dar anksčiau už mane čia mokėsi. Mokymai buvo naudingi, kadangi aš pradėjau praktiškai nuo nulio, o vėliau jau pramokau skaityti, gramatikos, po to ir rašyti, kažką papasakoti apie save, apie šeimą ir panašiai. Vėliau skaičiau net angliškas knygeles. Išmokau bendrauti paprastomis temomis. Mokymai man patiko ir tiko ir dėl mokytojos, ir dėl lankstaus grafiko.

  Daiva L., finansininkė

 • Dėstytojos Linos pagalba savo anglų kalbos žinias "Poliglotėje" tobulinu jau du metai. Patinka tai, kad dėstytoja profesionaliai atsižvelgia į mano asmeninius poreikius, atitinkamai parenka temas, žodyną, medžiagą savarankiškam darbui, klausymui. Pamokos naudingos praktiškai, įdomios, nenuobodžios (net nepastebiu, kaip praeina laikas!). Man tai kartu ir poilsis po įtemptos darbo dienos...Su kiekviena pamoka jaučiuosi labiau pasitikinti ir artėjanti tobulesnės anglų link. Rekomenduoju visiems, kam svarbu judėti pirmyn!

  Jurgita Sabaliauskienė, gydytoja