Interneto svetaines, Ką mes darom?

interneto svetaines

Kodėl reikia rinktis svetaine. Patogus interneto svetainių kūrimo įrankis Svetaine. Dėl savo interneto svetaines naudotis ir patogaus funkcionalumo, jis plačiai naudojamas Lietuvoje bei kitose Europos Sąjungos šalyse.

INTERNETINĖS SVETAINĖS VISUOSE ĮRENGINIUOSE

Atsižvelgdami į klietų poreikius ir naujausias technologijas, šią interneto svetainių kūrimo sistemą nuolatos atnaujiname ir tobuliname. Universalūs interneto svetainių dizainai Interneto svetainių dizainai parengti taip, kad bet kuris dizainas būtų lengvai pritaikomas bet kokios veiklos srities interneto svetainei. Užtenka tik įsikelti pagrindinės nuotraukos vietoje vaizdelį iš savo veiklos srities ir visas svetainės vaizdas keičiasi iš esmės - lyg svetainė būtų sukurta specialiai Jums.

interneto svetaines

Neribotas interneto svetainės puslapių skaičius Pasirinkę svetaine. Labai nustenbame, kai būsimi klientai mūsų teiraujasi, kiek puslapių galės turėti jų interneto svetainė.

Nėra jokių apribojimų: puslapių meniu punktų turėkite tiek, kiek reikia! Neribotas nuotraukų skaičius Svetaine.

Mūsų tikslas ne tik vizualiai atnaujinti svetainę, bet ir padėti jums iki galo susižiūrėti turinį. Valstybinės lietuvių kalbos inspekcijos rekomendacijomis. Gerosiomis vartotojo sąsajos kūrimo praktikomis įgytomis vykdant komercinę veiklą web agentūroje "Webas.

Mūsų klausia: kiek nuotraukų galima talpinti? Neribotas prekių kiekis Naudodamiesi svetaine.

interneto svetaines

Sistema neriboja nei prekių kategorijų, nei subkategorijų, nei pačių prekių skaičiaus. Klientams, pageidaujantiems išplėsto funkcionalumo e-parduotuvės, rekomenduojame rinktis elektroninės parduotuvės nuomos paslaugą.

interneto svetaines

Turime nemažai klientų, kurių svetainės užima aukščiausias pozicijas Google paieškos sistemoje. Nemokamai konsultuojame klientus optimizavimo paieškų sistemoms klausimais. Galimybė svetainėje naudoti GoogleMaps Praktiškai kiekvienoje interneto svetainėje yra naudojamas žemėlapis.

Darželis - "Nendrė" Interneto svetainės Klientų atsiliepimai Puikiai vertiname websvetaines. Platus paslaugų spektras, leidžiantis klientui pasirinktį tą produktą kuris jam ištikro yra reikalingas.

Interaktyvus žemėlapis, kurį lankytojas gali padidinti, sumažinti ar jo interneto svetaines susiplanuoti maršrutą iki Jūsų - jau tapo privalomu modernių interneto svetainių atributu. Interneto svetainės lankomumo modulis Svetaine. Šis statistikos modulis idealiai tinka klientams, kuriems svarbu patogiai stebėti savo svetainės lankomumo augimą. Pažengusiems vartotojams, norintiems išsamios interneto svetainės lankomumo statistikos įvairiais pjūviais, rekomenduojame naudoti "Google Anlytics" interneto svetainės statistikos rinkimo įrankį.

Laisvas mokėjimų grafiko pasirinkimas Atsižvelgdami į savo verslo perspektyvas ir galimybes galite interneto svetaines patogiausią mokėjimo periodą.

Jei norite sutaupyti, svetaine.

poliglote.lt - Kaip sukurti nemokama internetine svetaine

Jeigu nežinote, kiek ilgai Jums reikės interneto svetainės pavyzdžiui norite išbandyti naują verslo idėją galite rinktis trumpalaikius mokėjimus. Svetainėje integruotas GoogleAnalytics Savo interneto svetainės lankomumo statistikai rinkti ir analizuoti galite naudoti profesionalų "Google Anlytics" statistikos įrankį.

Jo pagalba galite analizuoti, kaip jūsų interneto svetainę randa ir naršo lankytojai, kiek laiko praleidžia svetainėje, kokia informacija labiausiai domisi ir panašiai.

interneto svetaines

Remdamiesi šia informacija, galėsite spręsti kaip padidinti savo interneto svetainės lankomumą. Neribotas kalbų kiekis interneto svetainėje Svetaine.

Interneto svetainės kūrimo etapai

Be to, mes neribojame ir kalbų kiekio. Susikurkite daugiakalbę svetainę su tiek kalbų, kiek reikia. Jūsų svetainė gali "kalbėti" bet kuria pasaulio kalba be jokio papildomo mokesčio ir be apribojimų.

Interneto svetainės — daug skirtingų paslaugų apimantis procesas, tačiau mes garantuojame darbų funkcionalumą nuo A iki Ž, tad Jums tereikės išsakyti savo idėją, kurią mes paversime realybe pradedant vizualika, kuri geriausiai reprezentuoja Jūsų veiklą, ir baigiant tekstais, kurie parduos Jūsų paslaugas arba prekes.

Firminės el. Klientų akyse atrodysite daug rimtesni ne su gmail. Kiekvienai pašto dėžutei turėsite net po 3 GB vietos.

interneto svetaines

Susikurti galėsite iki 5 firminių pašto dėžučių. Funkciniai interneto svetainės atnaujinimai Visą laiką, kol būsite su svetaine. Mūsų klientai nesistebi savo interneto svetainėje pamatę atsiradusias naujas funkcijas ir pasirinkimo pajamos iš naujienų. Ar nors vienas interneto svetainės kūrėjas gali jums tai pasiūlyti?

Su svetaine. Interneto svetainės integracija su Facebook Pasitelkite facebook'e užsiregistravusius draugus, pažįstamus, klientus ir partnerius savo interneto svetainės, o tuo pačiu, ir verslo reklamai. Būtų nuodėmė nepasinaudoti socialinių tinklų teikiamomis galimybėmis. Įsidėkite Facebook skydelius į savo internetinę svetainę ir stebėkite, kaip didėja Jūsų gerbėjų ratas Facebook'e.

interneto svetaines

Kasdienės atsarginės duomenų kopijos Svetaine. Netyčia ištrynėte interneto svetainėje esančią svarbią informaciją? Nėra ko nerimauti - mes galime ją atkurti iš atsarginės kopijos.

Interneto svetainių kūrimas

Galite pasirinkti ką atstatyti: tik ištrintus tekstus, tik bylas ar viską kartu. Nemokamos konsultacijos ir pagalba Reikia konsultacijos, patarimų ar pagalbos? Kvalifikuoti informacinių technologijų specialistai patars interneto svetainės turinio pildymo, praktiškumo usabilitysvetainės lankomumo didinimo, optimizavimo paieškos sistemoms ir kitais klausimais. Tapkite mūsų klientu ir naudokitės visais šiais privalumais nemokamai.

Įdomūs apžvalgos