Galimybių stiprinimas

Europos Sąjungos struktūrinės paramos vertinimo galimybių stiprinimas Lietuvoje

kaip lengvai uždirbti pinigus

Fizinio aktyvumo bei sveikos gyvensenos užsiėmimai vykstantys vietos bendruomenėje suteikia naudingus ir kryptingus užimtumus, kurie paskatina domėtis aktyvesniu gyvenimo būdu, suteikia reikalingą informaciją apie fizinio aktyvumo naudą sveikatai. Šį galimybių stiprinimas projekto organizatoriai visus žygio dalyvius supažindino su šiaurietiškų lazdų vaikščiojimo technika.

pirkti prizmes už bitkoiną

Fizinis aktyvumas yra būtinas, teigė mokytojas metodininkas Sigitas Junevičius, tai neabejotina nauda sveikatai - vaikščiojimas su šiaurietiškomis lazdomis puikus būdas leisti laiką gryname ore, atsipalaiduoti po darbo dienos, pagerinti eiseną, laikyseną, suaktyvinti kraujotaką.

Dalyvaujant fizinio aktyvumo veiklose ir toliau stiprinsime sveikatą, sieksime vidinės motyvacijos, teigiamo poveikio sveikatai, pagerinant bendravimą ir bendradarbiavimą.

Projekto komandos narė mokytoja metodininkė Laima Zalanskienė tvirtino, kad užsiėmimai dar tik startuoja, įgyvendinant projekto tikslus ir uždavinius sieksime fizinio aktyvumo renginių įvairovės, kad projektas įgytų tęstinumą. Tikimės, kad dalyvaudami ir susipažinę su įvairiomis sporto veiklomis kiekvienas bendruomenės narys pakeis nusistovėjusius įpročius ir įgis atitinkamai vertingus ir naudingus sveikatai įgūdžius.

Alytaus r.

dvejetainiai variantai kas yra macd

Įdomūs apžvalgos