Eikite į fortus,

★ Irshal-Prabal fortas ★ - Apsilankymas Su Šeima

kas yra papildomos pajamos kaip ir nuo ko pradėti užsidirbti pinigų internete

Nors tai tikriausiai buvo svarbi vieta, saugojanti prekybos maršrutą vieną kartą, įspėjusi galingą Marathą, artėjančią priešų, nėra daug kairės Irshal šiandien Net ir tada tai įdomus trekas. Taip pat žinomas kaip Vishalgadas mIrshal atrodo kaip kartono eikite į fortus, jos dvi viršūnės, panašios į žingsninį šakę, ir didelė skylė akmenyje, aiškiai matoma iš mylių. Jei nesate patyręs roko alpinistas, nepriimkite pavojingų maršrutų į viršų.

milijono opcionų norma didžiausias bitkoinų kursas

Vietoj to, saugiau pasivaikščioti iki Irshal bazės ir vaikščioti per krają iki Prabalo fortas m. Didžiosios Britanijos laikoma, kad "Prabal" yra įžymi svetainė, skirta pastatyti kalno stotį, tačiau vandens stygius privertė juos perkelti į Matheraną šiaurės rytuose.

Forto istorija

Fortas pats yra griuvėsiuose ir užaugęs džiunglių, todėl labai įdomus pėsčiomis. Eikite palei greitkelį link Mumbajaus, tiesiai į vakarus, šiek tiek daugiau nei kilometrui ir pasukite į dešinę tiesiai į šiaurės vakarus. Vykdykite pėsčiųjų taką, vedantį per keletą laukų, per naują geležinkelio liniją ir paskui išilgai ilgo švelnumo. Tai yra lengva 3 km pėsčiomis aukštyn iki slenksčio ir iki Irshalwadikaimas prie Irshal bazės.

Populiarūs Straipsniai

Viršūnė Irshal pakyla nuo plokštiko vidurio, kaip neįveikiamas uolos tvirtovė. Takas į viršų eina aplink kairę į vakarusper griuvėsius, tada tiesiai į šiaurę, į kitą kalvos pusę užtikrinkite, kad uolos sienos būtų jūsų dešinėje. Tada siauras kelias įkopia labai staigiai iki uolos veido ir atneša jus į roko skylę.

Ši trasa tęsiasi šiek tiek toliau ir atneša jus virš duobės iki angos tarp dviejų viršūnių.

14 Įžymūs fortai ir rūmai Indijoje, kuriuos turite pamatyti

Yra vienas vandens rezervuaras, kuriame yra geras geriamasis vanduo. Jei paliksite iš šio atotrūkio, pamatysite viršūnę. Dramblio uolos Vishalgad Ankur P nuotrauka Kairėje roko veidas yra dar vienas vandens rezervuaras ir labai mažas natūralus urvas panašus prieglobstis.

litecoin uždarbis lengvų pinigų uždarbio apžvalgos

Maršrutas į aukščiausiojo lygio susitikimą apima 10 metrų aukščio kalnų įkalnę į įkalnę, atviros zonos, kurioje pilnas laisvas skersmuo. Uolos veidui sukurta nedidelė skylė, kad pritvirtintų virvę, bet tai jokiu būdu nekeičia pavojaus. Nebandykite šio aukštėjimo atskirai arba, jei neturite ankstyvos laipiojimo patirties.

pasirinkimo galimybės be indėlio registracijos premijos pinigų, kuriuos jis uždirbo nepaisydamas

Vaizdas iš uolos skylės yra nepaprastai bauginantis, nes esate labai siauras ruožas ir dažnai yra stiprus vėjas. Ant uolos sienos rasite akmens plokštelę atmintyje alpinistas, kuris krito iki jo mirties, bandydamas lipti į viršūnę. Nuleiskite, pakeldami savo žingsnius į Irshalwadi.

Statykime dvasingumo ir apsaugos tvirtovę Vyresnysis Ronaldas A. Resbandas Iš Dvylikos Apaštalų Kvorumo Kai gyvename pagal Jėzaus Kristaus Evangeliją, kai panaudojame Gelbėtojo Apmokėjimą ir su tikėjimu veržiamės pirmyn, stiprėja mūsų apsauga nuo priešininko.

Jei esate pavargęs, galite pasivaišinti Irshalwadi. Kitaip, pasivaikščiokite iki Prabalo forto ir stovykloje Ganeso šventykla. Krantinė, jungianti Prabalo tvirtumą, yra į šiaurės rytus ir nuvyks į žemutinę forto kalną.

vanilės variantų demonstracinė versija kontrasto demonstracinė sąskaita

Prieš kalnelio pradžią rasite šaltinį, kuriame yra geras vanduo, nors žiemos pabaigoje jis paprastai išdžiūsta. Ir pateks į žemesnį Prabalo forto slėnį.

Galle (miestas), Šri Lanka

Iš šios plokštumos takas juda tiesiai į šiaurę išilgai forto pagrindo įsitikinkite, kad fortas yra kairėje. Atkreipkite dėmesį į petite pelės elnių, kurie yra rasti ir aplink Prabalas. Kelyje yra vandens rezervuaras, tačiau visada vandens nėra. Iš pradžių viršuje yra dengtos tankios džiunglės, užpildytos karvių krūmais ir medžiu.

turėti prekybos pozicijas kokios gali būti papildomos pajamos

Takas važiuoja per mišką ir pateks į Ganeso šventyklą. Ne toks didelis matomas per tankus pomirtinį pjūvį ir artėja prie krašto, kad vaizdas yra šiek tiek sudėtingas.

Patartina paimti iš Irshalwadi kaimo gyventoją kaip vadovą jie imsis eikite į fortus Rs Irshal fortas Nuotrauka flickrohit.

Įdomūs apžvalgos