100 variantas

Ženeva „Volkswagen Polo BlueGT“ – tarpinis variantas - variantas

100 variantas

Pasak rengėjų, nuo šiol Bilo Geitso argumentui, kad jei pasirinkimo neatšaukiamas pasiūlymas nebus internete, tai jos nebus iš viso, lietuvių kalba turės atkirtį: 11 mln.

Šie žodžiai išdėstyti daugiau kaip pusėje milijono 0,5 mln. Dvidešimt Žodyno tomų apima lietuvių kalbos raštų leksiką nuo iki m.

TOP 200 FUNNIEST FAILS IN BRAWL STARS

Dabar vienu didžiausių vienakalbių aiškinamųjų žodynų pasaulyje laisvai galės naudotis visi, kurie domisi lietuvių kalba, etnologija, kultūros ištakomis, žodine tautos kūryba. Juo 100 variantas domėtis viso pasaulio lietuviai ir kitakalbiai, kurie tyrinėja, mokosi bei myli lietuvių kalbą.

100 variantas

Jo rengimą rėmė Vyriausybė, variantas šiam projektui metais iš Vyriausybės rezervo fondo skyrė Lt darbams pradėti. Projektas susideda iš dviejų dalių: elektroninio žodyno sukūrimas ir pateikimas internete; nacionalinės kalbos išteklių duomenų bazės šio žodyno pagrindu bandomojo projekto sukūrimas.

100 variantas

Šiuo metu baigtas pirmasis etapas — per 2,5 metus žodynas pataisytas ir sukurtas jo internetinis variantas. Šiam darbui atlikti reikėjo Lt Lt iš Vyriausybės rezervo variantas ir investicinio projekto lėšų. Pradėti antrojo etapo darbai, kuriuos planuojame baigti šių metų pabaigoje.

100 variantas

Ministras Pirmininkas A. Brazauskas padėkojo projekto rengėjams už didžiulį ir svarbų nuveiktą darbą, apdovanojo juos padėkos raštais ir atminimo dovanomis.

100 variantas

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. LRVkanceliarija lrv.

100 variantas

Įdomūs straipsniai.

Įdomūs apžvalgos